Drukke dienst voor politie Roosendaal: van achtervolging tot meerdere inbraken

Archieffoto
Het politieteam van Roosendaal heeft maandag een drukke dienst gehad. Vanuit de hele regio kregen ze meldingen binnen, meldt de politieploeg op Facebook.
De late dienst begon ’s middags met de melding van een achtervolging op een gestolen voertuig in Roosendaal. Hierbij reed de bestuurder van de auto twee keer door gesloten spoorbomen. De agenten die de auto achtervolgden namen dat risico niet. Hierdoor zijn ze de auto kort kwijt geweest. Uiteindelijk is het voertuig – leeg – terug gevonden in de wijk Kalsdonk. Er wordt onderzoek gedaan naar de inzittende(n).
Even later kwam er een melding binnen over verwaarloosde dieren in Sprundel. Ter plaatse troffen agenten een sterk vermagerde koe met een kalfje aan in een wei. De agenten hebben met de eigenaar gesproken. De dierenpolitie handelt de melding verder af.
’s Avonds zijn er meerdere meldingen over inbraken in de gemeente Moerdijk binnengekomen. Vooral in Klundert vonden er inbraken plaats. Eén inbraak was op heterdaad, maar de politie was net te laat om de daders aan te houden. De politie doet verder onderzoek.