Grootschalige reconstructie door politie op het Slachtveld in Tholen

Foto en bron: 112 Markiezaten
Een groot deel van het Slachtveld in Tholen werd woensdagmiddag afgesloten voor een uitgebreide politiereconstructie. Tientallen agenten en rechercheurs kwamen ter plaatse, samen met een vrachtwagen van de forensische opsporing.
De politie is aan het einde van de middag begonnen met de reconstructie. Rechercheurs hebben samen met handhavers de omgeving afgezet en zijn een onderzoek gestart. Nieuwsgierige voorbijgangers moesten op afstand blijven. Het is niet bekend in welke zaak de reconstructie wordt gehouden. De politie deed aan 112 Markiezaten in het belang van het onderzoek geen verdere mededelingen.
Eerdere aanslag op woning agent
Mogelijk heeft het te maken met eerdere incidenten. Op 12 maart 2024 meldden de politie dat er drie mensen gearresteerd waren vanwege een onderzoek naar een aanslag op een woning aan het Slachtveld. Op 6 december bleek dat er zelfs al een zesde verdachte was aangehouden. Zij werden allen opgepakt naar aanleiding van ontplofte explosieven bij een woning van een politieagent.