Drietal steelt fusten en kratten bier bij tennisvereniging
Foto: Shutterstock
Twee mannen en een vrouw zijn woensdagnacht aangehouden omdat zij hadden ingebroken in een kantine van een tennisvereniging aan de Wildertsedijk in Zundert. In de auto van de verdachten vonden agenten fusten en kratten bier.
Surveillerende agenten controleerden rond half drie ’s nachts in de Katerstraat in Zundert een auto met een man en een vrouw erin. De auto lag vol met fusten en kratten bier. De agenten vonden in de auto ook een tas met inbrekersspullen.
De mensen in de auto zijn aangehouden. Het gaat om een 33-jarige man uit Roosendaal en een 35-jarige vrouw uit Zundert. Even later kwam een derde verdachte aanlopen. Het gaat om een 39-jarige man uit Zundert. Ook hij is aangehouden.
Volgens de politie is het bier eerder die nacht gestolen uit de sportkantine van de tennisvereniging aan de Wildertsedijk. De deuren van de kantine waren open en er waren vernielingen aangericht.
De drie verdachten zijn overgebracht naar een politiecellencomplex. Zijn worden donderdag gehoord. De gestolen spullen, inbrekersgereedschap en de auto zijn in beslag genomen.