Bergen op Zoom

Burgemeester Mulder sluit schuur in Bergen op Zoom na flinke vondst van soft- en harddrugs

Anouk Houweling Anouk Houweling

Burgemeester Margo Mulder heeft een schuur aan de Aert van der Neerstraat in Bergen op Zoom voor een jaar gesloten. In die schuur zijn afgelopen februari soft- en harddrugs gevonden. De hoeveelheden die werden gevonden waren flink meer dan de toegestane hoeveelheid.

In de schuur vond de politie hennep, cocaïne, ketamine en amfetamine. Omdat de hoeveelheden zo hoog waren, was het duidelijk dat de drugs bestemd waren voor de handel. Met het sluiten van de schuur wil de burgemeester het pand uit de drugswereld halen en de leefbaarheid van de omgeving beschermen.

In een reactie laat Mulder weten dat het erg gevaarlijk is als drugs of chemicaliën in een huis of schuur liggen. “Ik wil voorkomen dat jongeren in de wereld van drugs terechtkomen. Vandaar deze maatregel”, aldus de burgemeester. Het pand blijft tot en met 8 april 2026 gesloten.