Geknakte lantaarnpaal en auto op kop in sloot bij Rucphen
Foto en bron: Tom van der Put
Op de Commandobaan in Rucphen is vanmiddag een auto spectaculair van de weg geraakt en op zijn kop in een sloot beland. De bestuurster botste vermoedelijk eerst tegen een lantaarnpaal, die hierdoor omknakte, maar wonderwel wankel overeind bleef staan.
Hulpdiensten waren snel ter plaatse. De bestuurster is ter plekke nagekeken in de ambulance, maar bleek gelukkig niet ernstig gewond en hoefde niet mee naar het ziekenhuis.
Weg afgesloten
Tijdens de hulpverlening sloot de politie de Commandobaan af. Een berger werd opgeroepen om het zwaar beschadigde voertuig uit de sloot te takelen en mee te nemen.
Om gevaar voor het voorbijrijdend verkeer weg te nemen, heeft een medewerker van de gemeente de beschadigde lantaarnpaal, die sowieso vervangen moet worden, omver geduwd. De weg is inmiddels weer vrijgegeven.