Man tijdens touwtjespringen aangehouden voor bedreigen sportschoolmedewerker

Foto: Shutterstock
Een 50-jarige man uit Wouw besloot woensdagochtend dat hij zonder registratie gebruik mocht maken van een sportschool aan de Badhuisstraat in Roosendaal. Agenten hebben de man aangehouden toen hij touwtje stond te springen.
Registreren voor het sporten is gebruikelijk in sportscholen. Maar toen een medewerker aan de man vroeg of hij dat wilde doen, werd hij kwaad. De man begon te roepen en intimideren, want niemand hoefde hem te vertellen wat hij moest doen. Op het verzoek om dan de sportschool te verlaten, reageerde de man ook niet. Hij bedreigde de medewerker, en liep vervolgens door om te gaan sporten.
Touwtjespringen
De man stond touwtje te springen toen de politieagenten arriveerden. Zij namen hem mee naar buiten. De man bleef vervelend doen, en spoot met zijn bidon water richting de sportschoolmedewerker. Eenmaal buiten werkte hij nog steeds niet mee. Hij zit nog vast voor verhoor.