Tholen

Opnieuw moet Hof van Holland in Tholen dicht van burgemeester

nieuws tholen zeeland

Hof van Holland (foto: ZuidWest Update)

Anne van Egeraat Anne van Egeraat

Het horecabedrijf Hof van Holland moet acht weken dicht blijven van de gemeente Tholen. Uit controles die in juni en juli zijn uitgevoerd, blijkt dat er overtredingen waren als het gaat om de Alcoholwet en geluidsvoorschriften. De sluiting gaat 23 september in. De gemeente en de uitbater van Hof van Holland laten weten in gesprek te zijn over noodzakelijke verbeteringen.

De controles zijn uitgevoerd nadat er meerdere meldingen en klachten over Hof van Holland zijn ingediend. Wat er precies mis ging bij het bedrijf is niet bekend, wel laat de gemeente weten dat het “ernstige overtredingen van de Alcoholwet” gaat. Ook zijn er – opnieuw – geluidsovertredingen geconstateerd. Dat is overigens niet nieuw, 26 september 2024 werd Hof van Holland ook al gedwongen gesloten.

Lees ook: Vechtpartijen, geluidsoverlast en overtredingen: burgemeester Tholen sluit Hof van Holland

Eigenlijk werd het horecabedrijf een sluiting van twaalf weken opgelegd. Maar omdat de gemeente en uitbater goede gesprekken hebben gevoerd, is dit ingekort naar acht weken. Als het bedrijf geen verbeteringen doorvoert, en de overtredingen blijven gebeuren, bestaat het risico dat de horecavergunningen permanent worden ingetrokken.

Volgens een gezamenlijk bericht van de gemeente en Hof van Holland, werkt Hof van Holland aan een herstelplan. “De gemeente Tholen heeft alle vertrouwen in een goed eindresultaat”, laat ze weten.