Politie betrapt verdachten op heterdaad na stelen bestelbus Roosendaal

Foto: ZuidWest Update
De politie heeft dinsdag twee personen op heterdaad betrapt. Eerder in de ochtend werd op de Leemstraat in Roosendaal een bestelbus gestolen. Later werd deze bestelbus in de Philipslaan teruggevonden, waar na enige tijd de verdachten konden worden aangehouden.
Toen de politie het voertuig in de Philipslaan aantrof, was de bestelbus verlaten. Deze truc wordt vaker door de politie gezien. Het gestolen voertuig wordt dan tijdelijk ergens weggezet, waarna de verdachten hem later ophalen. Omdat de politie dinsdag voldoende mensen op de been had, kon het voertuig onopvallend in de gaten gehouden worden.
Na enige tijd werd het geduld van de politie beloond, toen er twee personen in de bestelbus stapten. Zij kwamen niet ver met het gestolen voertuig, aangezien zij al snel werden ingesloten door de politie. De twee verdachten, een 26-jarige man uit België en een 35-jarige man uit Rucphen, zijn aangehouden. De bestelbus is zonder verdere schade teruggegeven aan de eigenaar.