Tholen

Spetterdag vol waterpret, op 10 juli in zwembad de Spetter

Zwemmen bij De Spetter, het zwembad bestaat deze zomer vijftig jaar. (foto: Omroep Zeeland)

Han Verbeem Han Verbeem

Zwembad de Spetter in Tholen staat donderdag 10 juli weer in het teken van de jaarlijkse Spetterdag. Van 10.00 uur tot 12.30 uur zijn kinderen van 7 tot en met 12 jaar welkom voor een ochtend vol spelletjes, waterpret en pannenkoeken.

Het gemeentelijk openluchtzwembad aan de Zoekweg organiseert het evenement jaarlijks als afsluiter van het zwemseizoen voor basisschoolkinderen. “De Spetterdag is al jarenlang een populaire activiteit waar kinderen uit heel Tholen naar uitkijken,” zegt een woordvoerder. “Het draait om plezier, beweging en samen genieten van het buitenzwemmen.”

Alleen met diploma

Kinderen kunnen vanaf 9.45 uur binnenlopen. Deelname kost vijf euro per persoon en aanmelden kan tot en met 8 juli bij de receptie van het zwembad. Zwemdiploma’s zijn verplicht voor alle deelnemers. De ochtend wordt traditioneel afgesloten met een gezamenlijke pannenkoekenlunch.