Bergen op Zoom

Twee personen aangehouden in Dongen na schietpartij in Bergen op Zoom

112 nieuws politie schietpartij bergen op zoom gebouw t

Foto: Christian Traets

Anne van Egeraat Anne van Egeraat

Na een schietpartij op het Wilhelminaveld in Bergen op Zoom zondagavond, zijn in Dongen een paar uur later twee personen aangehouden. De aanleiding van de schietpartij is nog niet duidelijk.

Iets na 19.00 uur werd er een melding van een schietpartij bij het Wilhelminaveld gemaakt. Meerdere personen zouden ruzie met elkaar hebben en er zou geschoten zijn. Vervolgens zijn ze met meerdere auto’s vertrokken. Toen de hulpdiensten ter plaatse kwamen, was er niemand meer te bekennen.

Er is in de hele omgeving gezocht naar betrokkenen. Ook is er een speurhond ingezet. Later die avond zijn twee personen aangehouden in Dongen. Het is nog niet duidelijk wat hun rol is geweest. Daar gaat de politie verder onderzoek naar doen.

Lees ook: Mogelijk schietincident op het Wilhelminaveld in Bergen op Zoom