Mogelijk schietincident op het Wilhelminaveld in Bergen op Zoom
Foto en bron: Christian Traets Fotografie
Op het Wilhelminaveld in Bergen op Zoom heeft zondagavond een conflict plaatsgevonden tussen meerdere personen. Volgens de politie is hierbij mogelijk geschoten. De betrokkenen sloegen direct na het incident in meerdere auto’s op de vlucht.
Het is op dit moment nog onduidelijk of er bij de ruzie gewonden zijn gevallen. Toen de politie arriveerde, was er niemand meer op de locatie aanwezig die direct duidelijkheid kon geven over de situatie.
Zoektocht naar voertuigen
De politie is direct een uitgebreid onderzoek gestart. Er wordt in de ruime omgeving met man en macht gezocht naar de voertuigen waarmee de betrokkenen zijn weggevlucht. Daarnaast spreken agenten met getuigen die op of rond het Wilhelminaveld aanwezig waren.
“Op dit moment is het nog onduidelijk wat er precies is gebeurd”, meldt de politie in een update.
Oproep aan buurtbewoners: controleer camerabeelden
De recherche roept buurtbewoners die in de omgeving van het Wilhelminaveld wonen op om alert te zijn. Mensen met een cameradeurbel of andere beveiligingscamera’s worden dringend verzocht hun beelden van zondagavond te controleren op verdachte situaties of wegrijdende voertuigen.
Heeft u iets gezien, beschikt u over relevante camerabeelden of heeft u andere informatie die het onderzoek kan helpen? Neem dan direct contact op met de politie via 0900-8844. Bij spoed of actuele zichtbaarheid van de voertuigen kan er worden gebeld naar 112.