Nieuwe editie Sjors Sportief & Creatief van start in Etten-Leur
De aftrap van Sjors Sportief & Creatief (foto: gemeente Etten-Leur).
Een feestje op basisschool de 4Heemskinderen in Etten-Leur vrijdagochtend. Daar vond de aftrap van Sjors Sportief & Creatief plaats. Buurtcoaches verzorgden een sportieve activiteit om dit moment feestelijk te vieren.
Sjors Sportief & Creatief is een initiatief dat basisschoolleerlingen op een laagdrempelige manier kennis wil laten maken met sport, cultuur en creativiteit. Voor de kickoff hebben de leerlingen al een Sjors-boekje gekregen, waarin van alles te lezen is over het sportieve, culturele en rcreatieve aanbod in de regio.
Lokale sportverenigingen, culturele organisaties en andere aanbieders helpen met het samenstellen van het aanbod. Vervolgens kunnen de kinderen zonder direct lid te worden van een vereniging kennismaken met bijvoorbeeld voetbal, judo, dans, theater, muziek of scouting, door middel van een kennismakingsles.
Ook wethouder Kim van Drongelen was aanwezig bij de aftrap. “Het is mooi om te zien hoeveel plezier kinderen beleven aan bewegen en het ontdekken van nieuwe activiteiten. Met Sjors Sportief & Creatief geven we alle kinderen de kans om hun talenten te ontdekken”, laat ze weten.
Lees ook: Nieuwe lokalen op De 4 Heemskinderen na verbouwing volop in gebruik