Snelweg afgesloten na zwaar ongeluk met vijf auto’s tussen Tholen en Bergen op Zoom

Foto: Rijkswaterstaat.

Tomlin Smits Tomlin Smits

Op de A4 tussen Tholen en Bergen op Zoom is vrijdagmiddag een zwaar ongeluk gebeurd. Vijf auto’s waren bij het incident betrokken. Onder meer vier ambulances en een traumahelikopter kwamen ter plaatse. De snelweg tussen Tholen en Bergen op Zoom-Noord is afgesloten.

Het ongeval op de A4 gebeurde vrijdagmiddag rond 12.30 uur. In totaal waren er vijf auto’s bij het ongeluk betrokken, waarbij enkele voertuigen tegen de vangrail belandden. Verschillende hulpdiensten, waaronder ambulances en de brandweer, kwamen snel ter plaatse. Ook landde er een traumahelikopter op de snelweg. Bij het ongeluk raakten vier personen gewond, waaronder een kind. Eén van de slachtoffers raakte ernstig gewond. Alle gewonden zijn meegenomen naar het ziekenhuis.

Door het ongeluk is de rijbaan afgesloten tussen Tholen en Bergen op Zoom-Noord in de richting van België.  De politie doet op dit moment onderzoek naar de toedracht van het ongeval. Rijkswaterstaat laat weten dat de ZOAB-cleaner, een zware hogedruksreinigings- en zuigmachine, al klaar staat om het wegdek te reinigen op het moment dat het onderzoek afgerond is. “We verwachten dat de afhandeling tot 17.00 uur duurt”, aldus Rijkswaterstaat. Het verkeer in de richting van Bergen op Zoom wordt vanaf knooppunt Sabina omgeleid via A59, A17 en A58 richting Roosendaal.