Verkeershinder door werkzaamheden aan viaduct Kroevenpoort
Rijkswaterstaat voert onderhoud uit aan de onderkant van het viaduct. (foto: Google Streetview)
KWS Infra voert deze maand in opdracht van Rijkswaterstaat werkzaamheden uit aan het viaduct Kroevenpoort aan de Laan van Brabant. Door deze werkzaamheden is een deel van de weg afgesloten. Het verkeer moet rekening houden met omleidingen en extra reistijd.
Het eerste deel van de werkzaamheden staat gepland van maandag 13 juli 20.00 uur tot zaterdag 18 juli 05.00 uur. De rijbaan en het fietspad van de westzijde van het viaduct zijn dan dicht. Vervolgens is de oostzijde aan de beurt. De weg is dan afgesloten van maandag 20 juli 20.00 uur tot zaterdag 25 juli 05.00 uur.
Het werkvak is tijdens de werkzaamheden volledig afgesloten voor verkeer. Weggebruikers moeten de omleidingsroutes volgen en rekening houden met extra reistijd.
De werkzaamheden aan de Kroevenpoort zijn bewust in de zomervakantie gepland. Het is dan minder druk en de overlast voor weggebruikers is een stuk lager.